Montaż klimatyzacji Warszawa

Oddychamy czystym i chłodnym powietrzem

Nasza firma zajmuje się kompleksową dostawą, montażem oraz serwisem klimatyzacji głównie na terenie województwa mazowieckiego. Mamy 15 lat doświadczenia w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji, które dało nam wiedzę i umiejętności gwarantujące najwyższą jakość i niezawodność.

Oferujemy pełną obsługę realizacji inwestycji w zakresie instalacji sanitarnych (wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, solarnych itp.) oraz innych instalacji z nimi sąsiadującymi dla odbiorcy indywidualnego, instytucjonalnego, przemysłowego, począwszy od koncepcji i projektu, poprzez dostawy i montaż elementów, kończąc na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wiedza posiadana przez załogę BR TEXO Sp. z o. o. umożliwi realizacje inwestycji w systemie „zaprojektuj i zbuduj” co pozwala zasadniczo skrócić czas potrzebny na realizację inwestycji. Realizacja inwestycji „pod klucz” zmniejsza ilość kontrahentów, a w konsekwencji minimalizuje problemy koordynacyjne.

Nowoczesne metody projektowe, z zastosowaniem najnowszych technologii 3D, pozwoli zoptymalizować pracochłonność, a w konsekwencji koszty realizacji projektów, gwarantując ich najwyższą jakość.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Współpraca z nami to:

Kompleksowość:

Oferujemy kompleksową usługę obsługi klienta. Doradzimy przy doborze typu urządzenia, uzgodnimy sposób jego montażu, zaproponujemy dogodny termin i warunki wykonania usługi. Sprawnie, szybko i kompleksowo doradzimy i zamontujemy zakupiony u nas sprzęt.

Atrakcyjne ceny:

Cena klimatyzatora o mocy chłodniczej 2,5 kW wraz z montażem instalacji zaczyna się już od kwoty 2600 PLN brutto (*/dla 8%VAT). Odpowiednie do potrzeb klienta dobór urządzenia i rozwiązanie systemu klimatyzacji proponuje nasz doradca podczas konsultacji telefonicznej czy podczas bezpłatnej wizyty u klienta. Po uzgodnieniu warunków i oczekiwań klienta przedstawiamy dedykowaną ofertę cenową wykonania usługi dostawy i montażu.

Szeroka oferta:

Oferujemy dostawę urządzeń renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. Nasze wiodące marki to Hokkaido, Mitsubishi Heavy Industry oraz Toshiba. Wszystkie cechuje wysoki standard jakości i atrakcyjne wzornictwo. Prosimy zapoznać się z dokumentacją poszczególnych producentów w zakładce Produkty.

3 letnia gwarancja:

Na dostarczone urządzenia oferujemy 3 letnią gwarancję producenta dostarczanych urządzeń. Na wykonane przez naszą firmę usługi instalacyjne również oferujemy 3 letnią gwarancję. Jednak jakość poprawnego działania klimatyzacji uzależniona jest także od sposobu eksploatacji urządzeń i prowadzenia ich regularnego serwisu, w tym np. czyszczenia powierzchni wymiany skraplacza jednostki zewnętrznej, regularnego czyszczeniu filtra w jednostce wewnętrznej czy kontrolowaniu braku wycieku czynnika chłodniczego z instalacji. Regularny serwis klimatyzacji to podstawa prawidłowego działania klimatyzacji.

Doświadczenie:

BR KLIMA wchodzi w skład firmy BR TEXO Sp. z o.o., która jest zbudowana na doświadczeniu dwóch pokoleń inżynierów. Naszym skarbem są zasoby ludzkie, a w konsekwencji doświadczenie i wiedza. Jesteśmy zorientowani na potrzeby klienta oraz gotowi pomagać w rozwiązywaniu jego problemów.

Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym doradcą.

Biuro: Gabryelin
tel. +48 22 736 18 70

Konrad Smaczyński:
tel. +48 693 919 491
Piaseczno

Zapraszamy w godzinach 8:00 - 17:00

Kontakt mailowy:
info@brklima.pl

Napisz do nas:Kontakt